Tworzenie rozwiązań IoT w Microsoft Azure
Dowiedz się, jak rozpocząć przygodę z IoT w Microsoft Azure Poznaj podstawowe usługi Azure IoT Services i dowiedz się, jak możesz gromadzić, przechowywać i analizować dane oraz zarządzać podłączonymi urządzeniami.
Zarejestruj się na webinarium już teraz
http://bit.ly/iot_w_azure
TERMIN:
Środa, 04 listopada, godz. 10:00
PROGRAM:
Czym jest IoT?
Wyzwania związane z projektami IoT.
Dlaczego IoT w chmurze(Azure IoT Hub, Azure IoT Central, Azure IoT Edge) – przykład Microsoft Azure?
Jak wygląda architektura referencyjna do rozwiązań IoT w Azure?
Jak IoT łączy się z analityką danych?
Demo.
QA – sesja pytań i odpowiedzi.
ZAREZERWUJ MIEJSCE
http://bit.ly/iot_w_azure
PROWADZĄCY:
Estera Kot – pracuje jako Cloud Solution Architect w Microsoft, gdzie zajmuje się projektowaniem, tworzeniem, rozwijaniem i skalowaniem rozwiązań Data & AI w chmurze Azure. Estera szczególnie lubi zajmować się projektami związanymi z analityką, uczeniem maszynowym i sztuczną inteligencją. Dodatkowo, od 2018 robi doktorat z informatyki na Politechnice Warszawskiej. W pracy naukowej zajmuje się wykorzystaniem algorytmów widzenia komputerowego do detekcji i wizualizacji guzów mózgu.
Tomasz Polke - od 13 lat zajmuje się sprzedażą, od 8 lat związany z branżą IT. W swojej pracy zawodowej, oprócz współpracy z Hostersami, wspierał działania operatorów internetowych, agencje kreatywne, agencje SEO/SEM i software house’y. Szerokie doświadczenie pozwala mu podchodzić do problemów z różnych perspektyw i dzięki temu proponować najlepsze rozwiązania. Fascynują go nowinki technologiczne z zakresu IoT jak i SmartHome, a jego zawodowe wyzwania pokrywają się z prywatnymi zainteresowaniami.
Barbara Halska – na co dzień pracuje w Hostersi Sp. z o.o, gdzie odpowiada za działania presales i ewangelizację rynku w obszarze cloud computing. Od 2016 Microsoft Innovative Educator Expert, od 2017 Microsoft Innovative Educator Fellow. Współautorka podręcznika do kwalifikacji E13 i EE08 na kierunku technik informatyk oraz e-podręcznika „Wstęp do programowania” w projekcie Apki.org. Popularyzatorka większego udziału kobiet w IT i wykorzystywania nowych technologii w edukacji.